Oorspronkelijke vacature omschrijving:
Beschrijving
Onze opdrachtgever gaat namens het COA een kleinschalige time-out opvang bieden voor alleenstaande minderjarige vreemdelingen. De doelgroep is tussen de 15 en 18 jaar zonder verblijfsstatus. Het zijn kwetsbare jongeren, die door buitengewone omstandigheden een vertrouwde omgeving moesten verlaten.
In de zogenoemde time-out groep, verblijven ongeveer zes jongeren. Formeel gezien wonen ze op de AZC locaties van het COA. Op deze locaties zorgen zij voor overlast en zijn ze moeilijk te begeleiden. De doelgroep verblijven maximaal vier weken in de time-outgroep. Tijdens deze periode zullen de jongeren niet naar school gaan, maar krijgen ze dagbesteding aangeboden.
Functie-eisen
- Je bent in het bezit van een relevant diploma op MBO/HBO niveau;
- Je hebt ervaring in de begeleiding van jongeren;
- Je hebt interesse in het werken met jongen uit verschillende culturen;
- Enige ervaring met het werken met deze doelgroep is een pré;
- Je bent flexibel, stressbestendig en zelfstandig;
- Stevig in je schoenen staan is een vereiste;
- Je bent in staat om verbaal maar ook non-verbaal te communiceren en contact te leggen;
- Je bent in het bezit van een rijbewijs;
- Je bent beschikbaar per september.
Heb je interesse en voldoe je aan de bovenstaande eisen, solliciteer dan snel!
Wat wij bieden
Het gaat om een tijdelijke inzet van de duur van 3 maanden, welke mogelijk worden verlengd. Je werkt met wisselende diensten waaronder slaapdiensten. De inschaling is conform CAO (min. €2.310,93 bruto per maand) met aanvullende ORT.
Nog vragen naar aanleiding van de vacature? Neem dan contact op met Start People Medi Interim Venray via 0478-510066