Als financiële professional heb jij intensief contact met de ondernemer. Samen bespreek je van alles. Cijfers, verbeterpunten, toekomstdromen, ondernemen met maatschappelijke en economische impact. Als mens ben je nauw betrokken bij je omgeving. Je zet je in voor je club, de school van de kinderen, je buurt. Je hebt een scherp oog en een warm hart voor de wereld om je heen. Hoe mooi zou je het vinden om je professionele én persoonlijke kwaliteiten te combineren als investment manager bij LIOF? Dat treft, want wij zoeken nu voor het team startup op de afdeling Participaties & Financiering een ervaren investment manager (1 fte)
Wij creëren duurzame groei en banen in Limburg. Ruim 50 LIOF’ers voeren als regionale ontwikkelingsmaatschappij het economisch beleid uit voor de provincie Limburg en voor het ministerie van EZK. We richten ons op startups, scale-ups en mkb’ers en helpen ondernemers in elke fase van hun bedrijf met innovatie en groei. Dat doen we met een focus op maatschappelijke opgaven en economisch rendement. Ook overtuigen we buitenlandse bedrijven zich te vestigen in Limburg en helpen we Limburgse MKB’ers met grensoverschrijdend ondernemen. LIOF staat aan het begin van een missie om van Limburg de innovatiefste, aantrekkelijkste en gezondste provincie van Nederland te maken. Op weg naar deze missie zetten we bij LIOF in op vier transities: energie, circulariteit, gezondheid en digitalisering.
Met ons advies, ons netwerk en onze financieringen versterken we de Limburgse economie. Met ondernemers stellen we - vanuit hun individuele behoeften - de optimale mix van instrumenten vast. Daarin spelen onze medewerkers een cruciale rol. Wij doen dat op basis van de kernwaarden: klantgericht, ondernemend, resultaatgericht, deskundig en betrokken. Binnen de afdeling Participaties & Financiering zijn we recentelijk gestart met drie teams, onderverdeeld naar de levensfase van een onderneming: het team startup, het team scale-up en het team (gevestigd) MKB. Dit biedt een unieke kans om vanaf de start mee te denken en richting te geven hoe we als team impact maken op onze doelgroep. De doelgroep van het team startup zijn veelal bedrijven die nog geen omzet hebben en net de markt op gaan met hun product. Oftewel een initiator van de Limburgse economie.
Als ervaren investment manager maak je onderdeel uit van het team startup. Je neemt een actieve rol in acquireren en beheren van deze relaties. Je denkt mee over welke toegevoegde waarde wij als team aan deze doelgroep bieden. Je toetst aanvragen aan onze criteria, je beoordeelt de haalbaarheid van businessplannen en brengt voorstellen uit aan onze interne beoordelingscommissie. Je bereidt due diligence trajecten voor, modelleert overeenkomsten en finaliseert vastgelegde afspraken. Je rapporteert aan het management, onder meer met periodieke verslaglegging over de verstrekte financieringen en de status hiervan.
Je krijgt een uitdagende rol vol ontwikkelmogelijkheden en eigen inbreng in een toonaangevende organisatie met zichtbare maatschappelijke en economische impact. We spelen in op thema’s die voor jou en LIOF belangrijk zijn, zoals ontwikkeling, zelfstandigheid en de mogelijkheid om jouw stempel te drukken op de economie in Limburg. Hierdoor blijf je betrokken bij je leefomgeving en maak jij maatschappelijke impact. En dat inspelen doen we best goed: onze mensen geven ons in het laatste medewerkers belevingsonderzoek een 8,2 (2019).
Je sollicitatiebrief en CV ontvangen wij graag uiterlijk 10 januari 2021 via de volgende link: nv-liof.homerun.co/investment-manager-team-startup o.v.v. vacaturenummer IM12-2020. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in week 2 en 3. Voor verdere informatie over de functie kun je telefonisch contact opnemen met Patricia de Kort, teamleider team startup, telefoonnummer 06 52 57 09 74 Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern geplaatst. Bij gelijke geschiktheid heeft de interne kandidaat voorrang op de externe kandidaat. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.