Krijg jij energie van het organiseren van inhoudelijke en impactvolle evenementen over Europa? Ben jij op zoek naar een uitdagende en creatieve baan waarin geen enkele dag hetzelfde is? Studio Europa Maastricht (SEM) is op zoek naar een programmamaker!
Functieomschrijving
SEM is een expertisecentrum voor Europa-gerelateerd debat en onderzoek. Jij ontwerpt publieksprogramma’s van a tot z: van het schrijven van programmateksten tot de placering bij een evenement. Binnen ons team werk jij onder leiding van de directeur en programmamanager nauw samen met het communicatieteam om het programma zo goed mogelijk te positioneren en betekenisvolle content eromheen te creëren. We zijn een compact en hecht team waar eigen initiatief wordt gewaardeerd en er altijd ruimte is voor nieuwe ideeën. Samen stropen we de mouwen op, werken we aan de organisatie van evenementen en vieren we successen.
In de afgelopen jaren hebben wij een groot aantal aansprekende evenementen weten te realiseren. Voorbeelden hiervan zijn de Conferentie over de Toekomst van Europa, een serie Europatoespraken door Nederlandse ministers over het kabinetsbeleid ten aanzien van Europa, de Prinses Beatrix-lezing en een Europaspeech van de Italiaanse president Sergio Mattarella. Op 29 april organiseren we in aanloop naar de Europese Parlementsverkiezingen de derde editie van het Maastricht Debate, een groot verkiezingsdebat met de ‘Spitzenkandidaten’ uit het Europees Parlement.
Functie-eisen
Wij zijn op zoek naar een ervaren en creatieve programmamaker. Je bent een aanpakker, die graag in teamverband werkt, maar ook zelfsturend resultaten bereikt. Je weet je collega’s en andere belanghebbenden voor jouw ideeën te winnen en bent in staat relaties te smeden op alle niveaus binnen en buiten de organisatie. Met jouw brede interesse in politieke, maatschappelijke en culturele thema’s zit je vol nieuwe ideeën die leiden tot relevante en aansprekende publieksprogramma’s.
Wat biedt de UM?
Als Programmamaker bij Maastricht University Office kom je in dienst bij de meest internationale universiteit van Nederland in het prachtige Maastricht. Verder bieden wij je:
De arbeidsvoorwaarden van de Universiteit Maastricht zijn grotendeels vastgelegd in de CAO Nederlandse Universiteiten. Daarnaast gelden lokale bepalingen, specifiek voor de UM. Voor meer informatie
Universiteit Maastricht
Waarom werken aan de Universiteit Maastricht?
Aan de Universiteit Maastricht (UM) draait alles om de toekomst. Die van onze studenten omdat we ze een stevige, brede basis geven voor de rest van hun leven. En die van ons allemaal door ons onderzoek naar oplossingen voor vraagstukken in de hele wereld. Met onze zes faculteiten zorgen we voor een veelomvattend aanbod aan onderwijs en onderzoek.
In ons onderwijs werken we met de methode Probleemgestuurd Onderwijs (PGO). Dit betekent dat onze studenten in kleine groepen zélf op zoek gaan naar oplossingen voor problemen en vraagstukken. Ze discussiëren samen, trekken conclusies, formuleren een antwoord en presenteren dat aan de hele groep. Zo doen ze belangrijke vaardigheden op voor hun hele loopbaan.
De UM heeft op dit moment meer dan 22.300 studenten en ruim 5.000 medewerkers uit alle windstreken. Dat zorgt voor een inspirerende en bruisende internationale gemeenschap.
Spreekt deze internationale omgeving waarin de wetenschap centraal staat jou aan? En wil jij hier vanuit een wetenschappelijke of juist staffunctie een steentje aan bijdragen? Dan ben jij met jouw unieke bijdrage van harte welkom! Want als jonge Europese Universiteit van Maastricht bieden we perspectief dat we vertalen naar jouw talent. Je bent waardevol voor onze universiteit en de maatschappij en we inspireren je om met trots en plezier samen te groeien.
Maastricht University Office
Maastricht University Office (MUO) is een netwerkorganisatie om gezamenlijke activiteiten van de UM zowel intern als naar buiten te faciliteren en te bevorderen. MUO bestaat uit 7 afdelingen en meerdere initiatieven en projecten. Zij werkt daarbij voor en nauw samen met het College van Bestuur, de faculteiten en servicecentra.
Nieuwsgierig?
Ben jij geïnteresseerd geraakt in deze mooie functie maar heb je nog vragen? Neem dan gerust contact op met Valentino Vondenhoff via info@studioeuropamaastricht.nlvoor meer informatie.
Solliciteren
Of ben je al overtuigd en word jij onze nieuwe Programmamaker? Solliciteer dan nu, uiterlijk 10-03-2024, op deze functie.
De eerste sollicitatiegesprekken vinden bij voorkeur plaats op 12-03-2024. De tweede gesprekken worden bij voorkeur gehouden op 20-03-2024.
Universiteit Maastricht zet zich in voor het bevorderen en behouden van een diverse en inclusieve gemeenschap. Wij geloven dat diversiteit in onze medewerkers- en studentenpopulatie bijdraagt aan de kwaliteit van onderzoek en onderwijs aan de UM. Dit willen we mogelijk maken door middel van inclusief beleid en innovatieve projecten in samenwerking met studenten en medewerkers. We moedigen je aan om voor deze functie te solliciteren.