Ben jij de onmisbare schakel in het inrichten, optimaliseren en bijhouden van systemen ten behoeve van administratieve processen? Wil jij een belangrijke rol spelen in de inrichting van het curriculum van onze faculteit? Dan is dit de perfecte vacature voor jou!
Als procesbeheerder informatiemanagement werk je bij het Bureau Onderwijs (BO) van de Faculty of Psychology and Neuroscience (FPN). Bureau Onderwijs is verantwoordelijk voor de onderwijslogistiek, vanaf de aanmelding van aankomende studenten, het maken van planningen, het coördineren van internationale uitwisselingen, tot aan de uitgifte van de diploma’s.
Als procesbeheerder vervul je een sleutelrol binnen Bureau Onderwijs in de zogenaamde Nominale Plannen. In de Nominale Plannen worden de aangeboden onderwijsmodules in detail beschreven. Tezamen vormen de modules het curriculum (onderwijsprogramma) van een opleiding. Het proces van de Nominale Plannen is cyclisch en kent vanwege de vele onderwijsmodules en curriculum wijzigingen altijd een hoge mate van complexiteit. Voorbeelden zijn inhoudelijke veranderingen binnen een vak of module, veranderingen in de examinering van studenten of wijziging van de studiepunten die worden toegekend voor een bepaalde module.
Jouw belangrijkste werkzaamheden zijn:
Jij bent iemand die leergierig is en altijd gericht op verbetering van de huidige bedrijfsvoering. Als je verbeteringen ziet, dan ben je in staat om deze gestructureerd en nauwkeurig te implementeren. Tevens heb je:
Als Procesbeheerder Informatiemanagement bij Faculty of Psychology and Neuroscience kom je in dienst bij de meest internationale universiteit van Nederland in het prachtige Maastricht. Verder bieden wij je:
De arbeidsvoorwaarden van de Universiteit Maastricht zijn grotendeels vastgelegd in de CAO Nederlandse Universiteiten. Daarnaast gelden lokale bepalingen, specifiek voor de UM. Voor meer informatie klik hier
Waarom werken aan de Universiteit Maastricht?
Aan de Universiteit Maastricht (UM) draait alles om de toekomst. Die van onze studenten omdat we ze een stevige, brede basis geven voor de rest van hun leven. En die van ons allemaal door ons onderzoek naar oplossingen voor vraagstukken in de hele wereld. Met onze zes faculteiten zorgen we voor een veelomvattend aanbod aan onderwijs en onderzoek.
In ons onderwijs werken we met de methode Probleemgestuurd Onderwijs (PGO). Dit betekent dat onze studenten in kleine groepen zélf op zoek gaan naar oplossingen voor problemen en vraagstukken. Ze discussiëren samen, trekken conclusies, formuleren een antwoord en presenteren dat aan de hele groep. Zo doen ze belangrijke vaardigheden op voor hun hele loopbaan.
De UM heeft op dit moment meer dan 22.300 studenten en ruim 5.000 medewerkers uit alle windstreken. Dat zorgt voor een inspirerende en bruisende internationale gemeenschap.
Spreekt deze internationale omgeving waarin de wetenschap centraal staat jou aan? En wil jij hier vanuit een wetenschappelijke of juist staff functie een steentje aan bijdragen? Dan ben jij met jouw unieke bijdrage van harte welkom! Want als jonge Europese Universiteit van Maastricht bieden we perspectief dat we vertalen naar jouw talent. Je bent waardevol voor onze universiteit en de maatschappij en we inspireren je om met trots en plezier samen te groeien.
Voor meer informatie over de UM klik hier
De Faculty of Psychology and Neuroscience (FPN) is een internationale faculteit met studenten en medewerkers met verschillende culturele achtergronden, die zijn verbonden door hun gedeelde nieuwsgierigheid naar menselijk gedrag en onze hersenen. Deze nieuwsgierigheid inspireert ons om het brede terrein van de psychologie te verkennen, vanuit verschillende invalshoeken (zoals een biologisch en cognitief perspectief). Door kleinschalige en studentgerichte methodes in te zetten, zoals probleemgestuurd onderwijs en projectgestuurd onderwijs, stimuleren wij een zelfde soort nieuwsgierigheid bij onze studenten, doordat we hun de instrumenten geven om de wereld van het menselijk brein te ontdekken.
Nieuwsgierig?
Ben jij geïnteresseerd geraakt in deze mooie functie maar heb je nog vragen? Neem dan gerust contact op met Robin Vossen via robin.vossen@maastrichtuniversity.nl voor meer informatie.
Solliciteren?
Of ben je al overtuigd en word jij onze nieuwe collega? Solliciteer dan nu, uiterlijk 20 augustus, op deze functie.
De eerste sollicitatiegesprekken vinden bij voorkeur plaats op 24 augustus. De tweede gesprekken worden bij voorkeur gehouden op 28 augustus.