Werken in de regio Maastricht

Vind hier de vacature die bij je past

zoeken

Vacatures zoeken

Deze vacature is niet meer vacant: Financieel projectbeheerder (onderwijs)

Werkgever:Koenen en Co
Plaats:Maastricht

Oorspronkelijke vacature omschrijving:

De European Association of Distance Teaching Universities (EADTU) is het toonaangevende institutionele universitaire netwerk voor online, open en afstandsonderwijs. Het bevordert innovatie in het hoger onderwijs. Projecten worden onder andere gefinancierd vanuit de Europese Commissie. Om dit mede in goede banen te laten lopen, is EADTU op zoek naar een financieel projectbeheerder die nauwgezet de financiële en administratieve opvolging van projecten verzorgt. Van aanvraag tot eindrapportage.

Namens EADTU verzorgt Koenen en Co Executive Search de werving voor een financieel projectbeheerder (M/V) parttime.

Over de organisatie

EADTU is opgericht in 1987 en gevestigd in Maastricht in een modern kantoor nabij het centrum van Maastricht. Met een hecht team bevorderen ze de innovatie in het hoger onderwijs en ondersteunen ze universiteiten bij de ontwikkeling van digitaal onderwijs. Ze werken nauw samen met universiteiten en beleidsmakers om bij te dragen aan de ontwikkeling van de Europese hoger onderwijsruimte.

Wat zijn jouw verantwoordelijkheden?

Als Financieel Projectbeheerder ben je verantwoordelijk voor het financiële en administratieve beheer van projecten. Je werkt nauw samen met verschillende stakeholders. Je zorgt ervoor dat projecten financieel gezond blijven en dat de budgetten optimaal benut worden. Jouw taken bestaan onder andere uit:

  • Opzetten en monitoren van projectkredieten in overeenstemming met de subsidievoorwaarden en financiële regels.
  • Toekennen en bewaken van budgetten, rekening houdend met contractuele verplichtingen.
  • Adviseren van projectcoördinatoren over hoe te handelen in budgettaire zaken.
  • Opstellen en indienen van financiële rapportages aan financiers volgens de vereisten en vastgestelde deadlines.
  • Verzorgen van de administratieve afhandeling van projectadministratie en juridische aspecten.
  • Ondersteunen van je directe collega op de financiële afdeling bij overige werkzaamheden, denk hierbij aan het opstellen van de jaarrekening.
  • Proactief identificeren en oplossen van financiële knelpunten en mogelijke risico’s.

Wat breng je mee?

Als Financieel Projectbeheerder speel je een essentiële rol in het succesvol beheren van projectbudgetten en het waarborgen van een gezonde financiële situatie voor projecten. Je combineert financiële kennis met administratieve vaardigheden. We staan open voor een kandidaat met de volgende kenmerken:

  • Je beschikt over een relevante mbo/hbo-opleiding.
  • Ervaring met financiële administratie, ervaring met financieel beheer binnen projectgerichte omgeving is een pre.
  • Je werkt nauwkeurig en hebt een hoog verantwoordelijkheidsgevoel.
  • Je kunt goed communiceren in het Engels, zowel mondeling als schriftelijk.
  • In staat om prioriteiten te stellen, goed kunnen organiseren en plannen.
  • Kennis en ervaring met geautomatiseerde (financiële) systemen en bent vaardig in Excel.
  • Je hebt teamgeest hoog in het vaandel en vindt het vanzelfsprekend om collega’s te helpen.

Wat wordt er jou aangeboden

Je komt terecht in een fijn team van veelzijdige collega’s die je graag ondersteunen. Naast een passend salaris en 13e maand bieden we ook goede secundaire voorwaarden. Want een goede balans tussen werk en privé vinden we belangrijk. Er bestaat de mogelijkheid om gedeeltelijk vanuit huis te werken, mocht je dat prettig vinden. Daarnaast gaan we als team ook jaarlijks naar de conferentie.

Deze uitdagende en veelzijdige positie is parttime in te vullen, met een minimum van 20 uur en een maximum van 32 uur. Graag gaan we het gesprek met je aan voor een optimale invulling.

Interesse?

Solliciteer meteen en stuur ons je motivatie en CV. De organisatie gelooft in gelijke kansen voor iedereen, dus we maken geen onderscheid. Als je de juiste ervaring en vaardigheden hebt, dan nodigen we je van harte uit om te solliciteren.

Koenen en Co Executive Search werkt bewust en vol vertrouwen samen op basis van exclusiviteit. Acquisitie naar aanleiding van deze positie is daarom niet nodig en niet gewenst.