Beschik jij over een diploma als verzorgende (IG) en wil jij het verschil maken in de verpleegzorg? Vind jij het fijn om voornamelijk nachtdiensten te werken en incidenteel een avonddienst? Vind jij het leuk om ondersteuning te bieden op verschillende afdelingen waarbij er een intensieve samenwerking is tussen PG en Somatiek? Dan komen we graag met jou in contact!
Over woonzorgcentrum de Bron: Sfeervol gelegen in de vernieuwde dorpskern van Eijsden ligt De Bron. Ons woonzorgcentrum heeft op dit moment 80 bewoners. De helft daarvan woont in De Motteburght. Dit aparte gebouw telt drie verdiepingen en is speciaal voor dementerenden. Zij hebben allemaal een eigen kamer. Daarnaast heeft elke verdieping een buitenterras en een gezamenlijke huiskamer. Hier wordt onder andere samen gegeten.
In het centrale gebouw van De Bron wonen mensen met een lichamelijke beperking. Elke bewoner heeft een ruim appartement met een eigen badkamer en pantry. Hier woont iedereen nog vrij zelfstandig. We hebben zelfs een paar appartementen voor echtparen.
Omdat jij voornamelijk in de nachten werkt en incidenteel in de avond zal jij in ieder geval nauw samenwerken met je andere collega’s die in deze diensten werkzaam zijn. Tijdens deze diensten zorg jij ervoor dat onze bewoners de zorg ontvangen die ze nodig hebben en dat zij zich prettig en veilig voelen.
Hartstikke leuk! Solliciteer??door?te klikken op de Solliciteerbutton.? Wil je graag meer informatie??Neem dan even contact op met?recruiment via werken@envida.nl of +31 43 631 4008 Het vacaturenummer van deze vacature is 20631.
Mocht je nog vragen hebben dan kan je mailen of bellen naar ons Recruitmentteam via Werken@envida.nl of +31 43 631 4008