Werken in de regio Maastricht

Vind hier de vacature die bij je past

zoeken

Vacatures zoeken

Deze vacature is niet meer vacant: Lerend werken en werkend leren – BBL opleiding Helpende Plus

Werkgever:Envida
Plaats:Maastricht

Oorspronkelijke vacature omschrijving:

Lerend werken en werkend leren bij Envida – BBL opleiding Helpende Plus

Heb jij altijd al in de zorg willen werken, maar beschik jij niet over de juiste diploma’s? Dan nodigt Envida je graag uit om een carrière in de zorg tegemoet te gaan. Wij bieden jou de mogelijkheid om via Envida een opleiding te starten waarbij jij werken en leren gaat combineren.

Samen met zo'n 3.000 collega’s en bijna 1.000 betrokken vrijwilligers is Envida een van de grotere zorgorganisaties in Zuid-Limburg. Wij zijn er voor mensen die hulp nodig hebben om in het dagelijks leven hun eigen gang te kunnen gaan. Meestal zijn dat mensen op leeftijd of met een chronische ziekte. We willen dat zij een zo goed en prettig mogelijk leven kunnen leiden. Het liefst thuis en als dat niet kan in één van onze zorgcentra in Maastricht en het Heuvelland. We werken met kleinschalige teams en vinden het belangrijk dat iedereen met plezier zijn werk kan doen. Tevreden medewerkers zorgen immers voor tevreden cliënten.

Wat doet een Helpende Plus?

Als Helpende Plus help jij cliënten bij de algemene dagelijkse levensverrichtingen (ADL), zoals in en uit bed komen, aan- en uitkleden en het innemen van medicijnen. Ook bied je verdere ondersteuning bij het wonen en huishouden voeren. Naast de reguliere ADL en HDL werkzaamheden die je als helpende uitvoert, bied je een luisterend oor en voeg jij op deze manier leven, waarde en kwaliteit toe aan de dagen van onze cliënten.

Wat mag je van ons verwachten?

  • De duur van de opleiding is 1 jaar;
  • We tekenen een arbeidsovereenkomst met elkaar voor onbepaalde tijd met een proefperiode;
  • Vanaf de eerste dag ontvang jij een salaris. Dit is € 1.774,69 (o.b.v. 36 uur p.w.);
  • Bij afronding opleiding heb jij een baangarantie;
  • Envida betaalt de schoolkosten;
  • De opleiding zal bestaan uit een mix van theorie en praktijk;
  • Er zijn zeer gevarieerde stageplekken binnen Envida. Zowel in de thuiszorg als in een woonzorgcentrum.

Wat verwachten wij van jou?

  • Voor de opleiding Helpende Plus dien je, bij voorkeur, minimaal in het bezit te zijn van een overgangsbewijs na de lagere school;
  • Je hebt voldoende tijd om je te focussen op de opleiding. Je krijg een contract bij Envida van minimaal 24 uur p.w. Een aantal schooluren en eigen studie zijn hierin niet meegerekend;
  • Je werkt wisselende diensten, dus ook weekenden, feestdagen en vakanties;
  • Je staat open voor feedback, je bent gemotiveerd, sociaal en hebt doorzettingsvermogen;
  • En het allerbelangrijkste is dat jij een zorghart hebt.
Heb jij interesse in een opleiding bij Envida?

Solliciteer dan direct via de Solliciteerbutton. We komen graag met je in contact!

Wacht niet te lang met solliciteren. We hebben een beperkt aantal BBL plekken bij Envida.

Voor meer informatie mag je contact opnemen met recruiter Noud via werken@envida.nl Vergeet hierbij niet om vacaturenummer 20300 te vermelden.

Belangrijk!

Wij nemen je sollicitatie graag in behandeling als wij de volgende documenten van je hebben ontvangen wanneer je solliciteert:
• CV
• Motivatiebrief
• Diploma’s

Een selectiegesprek en het maken van een test zijn onderdeel van de selectieprocedure.