Werken in de regio Maastricht

Vind hier de vacature die bij je past

zoeken

Vacatures zoeken

Deze vacature is niet meer vacant: Social Media Agent in Zuid-Limburg

Werkgever:ASA Student
Plaats:Maastricht

Oorspronkelijke vacature omschrijving:

Beknopte omschrijving
Ben jij een baas in social media? En wil jij van jouw hobby jouw werk maken? Dan hebben wij een hele toffe baan voor jou bij het leukste modebedrijf van Nederland! Geloof jij net als wij in de kracht van Social Media en kun jij ervoor zorg

Beschrijving


Ben jij een baas in social media? En wil jij van jouw hobby jouw werk maken? Dan hebben wij een hele toffe baan voor jou bij het leukste modebedrijf van Nederland!


Geloof jij net als wij in de kracht van Social Media en kun jij ervoor zorgen dat dit modemerk de eerste keus is voor de klant? Let´s team up! Je ontvangt als Social Media Agent een enorme variatie aan vragen via Facebook, Twitter en Instagram en bij het beantwoorden hiervan heb je zeker een flinke dosis creativiteit nodig. Je zorgt voor goede service en klantenbinding. Als jij jezelf hierin herkent, is dit jouw moment om te shinen met vast werk bij een topwerkgever in Maastricht!

Functie-eisen


Wat heb je nodig?


  • Affiniteit met Social Media;

  • Goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift;

  • Uitstekende kennis van de Nederlandse taal en basiskennis van Engels;

  • Flexibele inzetbaarheid tijdens onze openingstijden (ook 's avonds tot 21.00 uur, in het weekeinde tot 17.00 uur en op feestdagen);

  • Goede computervaardigheden.

Jij bent...


  • Klantvriendelijk, oplossingsgericht en stressbestendig. Jij bent een top klantenservicemedewerker en een kei in social media;

  • Een positief ingestelde teamplayer met een goede dosis humor;

  • Minimaal 24 uur per week beschikbaar. Er zijn zowel parttime als fulltime mogelijkheden!

Wat wij bieden

Wat bieden wij jou?


  • Je komt meteen in dienst bij dit bedrijf en hebt uitzicht op een vast contract.

  • Je begint met 3 weken betaalde training zodat je de klanten aansluitend meteen een geweldige service kunt verlenen. Ook als je vooraf nog geen ervaring in het Social Media vak hebt opgedaan!

  • Een salaris conform CAO Fashion en Sport InRetail loonschaal C.

  • Je krijgt een rooster dat telkens voor een periode van 10 weken wordt uitgegeven.

  • Goede secundaire voorwaarden (zoals korting op producten, reiskosten- en maaltijdvergoeding)

  • Je maakt deel uit van het specialismen-team, waarbinnen doorgroeimogelijkheden zijn naar bijvoorbeeld Club en Style Advise. De specialistische taken worden voor een klein deel aangevuld met het beantwoorden van vragen via telefoon en e-mail.

  • Een uitdagende en afwisselende baan met de mogelijkheid om jouw persoonlijkheid te uiten.

  • Leuke collega´s met wie je in een informele en ontspannen sfeer samenwerkt.

  • Heerlijke koffie gemaakt met versgemalen bonen (en ook lekkere thee natuurlijk).